Nooit eerder zo'n mooie setting gezien als maandagavond op de koersvoorstelling van Heusdenkoers.
Met links de foto van grootvader Fred ( Don Fredo Hamerlinck ) in antieke ovalen kader , rechts een enig mooie foto van vader Willy , de man zonder wie er geen sprake meer was van Heusdenkoers , en er tussenin de originele – je moet het maar doen – fiets , waarop Don Fredo in 1929 de eerste Heusdenkoers won.
Mede dank zij Eddy Verbust op de kop getikt , in Parijs nog wel.
Het was me ons avondje wel in het unieke kader van Feestzaal Haeseveld aan de Gentse Alfons Braekmanlaan nummer 430.
Met hierboven een foto van kleinzoon , zoon , Fred Hamerlinck die als bezieler en voorzitter van Heusdenkoers de voorstelling in goede banen leidde.
In een hemd met de naam Heusdenkoers op geborduurd , en met de hand op het hart , en met vader Willy als een bezorgde en rustgevende schaduw om hem heen.
Het beeld spreekt voor zich.
De videobeelden hieronder ook.
(willy van bouchaute)
(camera : anne-marie couliez)
Heudenkoers op 12 /8 voor dames , op 15/8 voor elite/heren