Ziehier de charmante onthaalhostessen van het VIP-café.

Zij zorgen ervoor dat alle genodigden een polsbandje om krijgen, en dat de mensen met een VIP-badge hun badge op de juiste datum geknipt krijgen.

Nadat iedereen gepolst en geknipt is, gaan ze met plezier voor ons op de foto

gentse zesdaagse 2011 dag 3 femke pancarte

Nu Lien Crapoen een vaste job heeft bij Flanders Classics en in Limburg woont, is het de beurt aan Femke Herygers om als bloemenmeisje te fungeren.

Net voor ze de eerste renner moet kussen, halen we haar nog vlug even naar onze radiostudio voor een kort gesprek (zie onderaan).

Zo komt u meteen ook te weten of er, na Jürgen Van Den Broeck, ooit nog één wielrenner haar bed haalt.

gentse zesdaagse 2011 dag 3 van impe pancarte

Opvallende aanwezige in het “Kuipke” is ex-Tourwinnaar (1976) Lucien Van Impe.

De beste klimmer aller tijden loopt, even gezwind als toen, de trappen naar onze radiostudio op, en legt ons uit waar hij nu zijn dagen mee vult.

Hij is vanavond vergezeld van goede vriend Jacky De Caluwé, die in het centrum van Lokeren het restaurant “den Abazjoer” runt.

gentse zesdaagse 2011 dag 3 lindsay pancarte

Lindsay De Bolle heeft er duidelijk zin in.

De knappe zus van Christoff is vanavond gevraagd om tijdens de pauze de mensen te entertainen, waar ze met glans in slaagt.

Met haar mooie stem, haar kort en diep uitgesneden roze kleedje en haar gemeende charisma is dat in een handomdraai gebeurd.

gentse zesdaagse 2011 dag 3 ben pancarte

Nog bekend volk op de Zesdaagse vanavond.

Buffalo-indiaan Ben Bundervoet (samen met maat Kevin (van de Pedaalridders) links op de foto) houdt in het centrum van Lochristi het sfeercafé de “Picasso” open, maar vindt vanavond toch even de tijd om in het “Kuipke” zijn goede vriend Ludo Dierckxsens op te zoeken.

Ook ex-Buffalo (nu Oudenaarde) Sandy Martens kwam even naar het wielergeweld op de piste kijken. De ex-Rode Duivel, 38 intussen, is al zijn vierde seizoen bij de derdeklasser bezig.

Helemaal rechts op foto staat Hilde Bruggeman, afgevaardigde sport voor de provincie Oost-Vlaanderen. The right girl on the right place!

(willy van bouchaute)

(foto’s : ivan bracke)

 

Hier de FOTO’S van DAG 3

interview met Femke Herygers.

interview met Ben Bundervoet (de Buffalo-Indiaan)

interview met LINDSAY

interview met Lucien Van Impe