eccentric openingsgala 2013 pancarte klein 1

 

“Mooi autootje”, schijnt Lesley-Ann (Poppe) zo te denken, als ze woensdagavond bij het binnenkomen van de “Eccentric”- beurs de knalgele “ Lamborghini” in de gaten krijgt.

 

Geen Mercedes stand meer op de 11-editie van de luxe-beurs.

En ook geen Veronique De Kock meer als presentatrice.

Of het één met het ander te maken heeft, laten we in het midden.

“ We gaan retro deze keer”, verklaart organisator Norbert De Mey zich nader, daarbij wijselijk de oldtimers aanwijzend.

Norbert staat er op de foto zo te zien wat onwennig bij, want het gebeurt niet vaak dat het gezicht van zijn paradepaardje torenhoog boven hem uitsteekt.

Ex-Miss België Cilou Annys is al niet van de kleinsten, en heeft vanavond nu ook nog eens haar kapsel een flinke “upgrade” gegeven.

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte klein 2

 

Gelukkig is “Kader Gürbüz”, die nu de taak van Veronique De Kock op zich neemt, nog een beetje van dezelfde grootorde.

Het is ook voor ons even wennen als we beiden aan een duo-interview onderwerpen, maar het gaat er al snel even gemoedelijk aan toe, als het de voorbije jaren met Vero het geval was.

Kader blijft altijd haar eigen zelve, en zo hebben we het graag.

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte klein eva 2

 

Het is zowat al glamour en glitter op dit openingsgala, met adembenemende dames, behangen met peperdure juwelen en gedrapeerd in exclusieve jurken van even exclusieve modehuizen, maar wie hier vanavond helemaal niet moet voor onderdoen is Eva De Waelle (links op de foto).

Swoop-girl Eva ziet er zelfs in haar werkkledij-ze schenkt vanavond de prosecco-glazen vol- betoverend uit. De 26-jarige knappe brunette uit Lovendegem geeft probleemloos de nodige glans aan deze avond, ook zonder juwelen.

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte klein 4

 

Op de stand van “Smaak Magazine” treffen we Christer Elfving (links) aan.

De Zweedse topchef opende in 1998 het restaurant “Absoluut Zweeds”' in Antwerpen, en is intussen de auteur van heel wat culinaire boeken, waarin hij vooral de wereldkeuken belicht.

Vanavond wordt hij bijgestaan door Luc De Laet (Slagerij & restaurant De Laet & Van Hove).

Zijn Thaise varkenswangetjes vielen bij onze fotograaf klaarblijkelijk heel erg in de smaak

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte klein 5

 

Pieter Loridon heeft, naast een leuke hostess en zijn vriendin Zoë Van Gastel, ook zijn eigen koffiemelange “ Café Couture “ meegebracht.

De boomlange ex-basketter en winnaar van “Sterren op de dansvloer” voelt zich duidelijk thuis tussen de “beau monde”, het is dan ook erg druk aan zijn stand.

Zoë schroeft intussen wat theeblikjes los, en overstelpt ons meteen met heerlijke aroma’s.

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte virginie

 

Geen “Eccentric” zonder Louis Reichman.

De diamantair brengt ook zelf zijn juwelen aan de man, of vrouw in dit geval, maar laat zich hierbij ook nog eens bijstaan door heel wat bekend vrouwelijk schoon.

Om de dames in kwestie zoet te houden, mogen die dan als dank de ganse avond met een peperduur juweeltje rondlopen. Zoals ex-Miss België Virginie Claes bijvoorbeeld, die hier een halssnoertje vanpakweg 6000 euro heeft omhangen.

Omdat de heer Reichman daarenboven ook nog eens op een comfortabele stoel wil zitten en zijn pareltjes op een stevige tafel wil tentoonspreiden, heeft hij beroep gedaan op Cindy (gans rechts op de foto) van“Geko Woonwereld”, die dan maar meteen zijn ganse stand decoreerde.

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte selda

 

Selda Gemeiner kijkt, vol bewondering, hoe haar mensen, die vanavond met kennis van zaken en volle overtuiging de dames die geen tijd meer vonden om vanmiddag naar de kapper te gaan, in het haar zitten.

Ook “De Client” is bij “Eccentric” niet weg te denken.

 

eccentric openingsgala 2013 pancarte noemi 1

 

Terwijl Miss België-organisatrice Darline Devos in druk gesprek gewikkeld is met één van haar eredames, schijnt huidig Miss België Noémie Happart ( rechts ) het erg goed te kunnen vinden met haar andere eredame Shanou Recoulès.

Grenzeloos respect voor de Luikse Noémie, die ons beslist in het Nederlands wil te woord staan. Heel lief meisje trouwens, die Noémie.

We hebben het eerder bij missen met datzelfde lintje en kroontje al eens anders gezien…

(willy van bouchaute)

(foto’s: ivan bracke)

 

“Eccentric” loopt nog tot en met maandag 23 mei in de luxueuze tent vlak voor het Casino van Knokke.

 

Het volledige programma op

 

 

http://www.eccentric.be/

 

Hier de FOTO’S

interview met Norbert De Mey en Kader Gürbüz

 

interview Pieter Lorridon en Zoë Van Gastel

interview met Lesley-Ann Poppe

interview met Christer Elfving

interview met Eva De Waelle (Swoop) en Marissa Galle