Het is voor één keer niet wij die de titel hebben verzonnen , maar André , onze fotograaf van dienst.

' Stig Broekx klopt Jens Debusschere.

Al moest het dan maar met de ' sulky ' , want sinds zijn bijna doodsmak in de Baloise Tour van 2016 , zit fietsen er voor Stig niet meer in.

De hersenschade is daarvoor te groot , en het mag een wonder heten dat hij , zei het ietwat moeilijk , weer kan stappen en praten.

Net als vorig jarig is er op Waregem Koerse van dinsdag 29 augustus 2023 opnieuw een 'Duorace 4 Brain' voor het Goede Doel ( onderzoek naar hersenschade ) , waar diverse Bv's zullen aan deelnemen.

Die konden donderdag in de vooravond op de hippodroom al even oefenen.

Wie er donderdag niet was , maar op 29 augustus wel in de sulky zal plaatsnemen, is

Europees basketkampioene Emma Meesseman.

Zie videoboodschap onderaan.

Het was Stefaan Lammens , persverantwoordelijke van Waregem Koerse, die de persvoorstelling in goede banen leidde.

Dinsdag 29 augustus worden op de Waregemse Hippodroom zo maar liefst 10 races gelopen , met rond 15u 35 de Duorace 4 Brain , en om 16u25 de Grote Steeple Race.

Er zijn daarnaast ook de filmpaarden van Zarafa , en optredens van DJ.Tom en Soulbrothers.

Deze laatsten staan geprogrammeerd om 19u45 op het middenplein aan de tent van Willy Naessens.

Vooralsnog kunnen tickets gekocht worden aan 26. Vanaf donderdag 17 augustus wordt de prijs voor een ticket met € 2 verhoogd, naar28 dus.

De tickets op het middenplein stijgen dan van €13 naar €16. Er blijven slechts 15% van de tickets voor de zittribune beschikbaar.

(willy van bouchaute)

(foto's : andré buysse / a.m.couliez)

https://www.waregemkoerse.be/